RAZ VIDIEŤ JE LEPŠIE, AKO STO KRÁT POČUŤ !

Video služby už dávno nezahŕňajú iba TV produkciu a TV reklamu. Video sa stalo súčasťou propagácie na sociálnych sieťach i na firemných web-stránkach. Bežnou súčasťou prezentácie sa stávajú LED panely, projektory, veľkoplošné obrazovky.

Naša spoločnosť sa zameriava na komplexné poskytovanie profesionálnych služieb v oblasti výroby video prezentácií, reklamy a TV produkcie od návrhu scenára, natáčania, strihu, ozvučenia a video grafiky.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a jeho predstavy zobrazujeme prostredníctvom videa.

Spoločne s Vami hľadáme optimálne a efektívne riešenia ako prezentovať Vašu spoločnosť najmodernejším spôsobom.

Našou dlhodobou víziou je neustále zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb, uspokojovať Vaše požiadavky a budovať dlhodobú spoluprácu.


3D NEWS

Firemný video blog

Firemný video Blog

     Firemný video Blog je ešte stále málo prebádaná forma prezentácie na internete. Ponúka pridanú hodnotu v momente, ak vieme správne využiť potenciál odovzdávania informácií cez zvukovú stopu – hovorené slovo, a súčasne správne dávkovať informácie aj obrazom.      Najlacnejšia forma firemného video Blogu je prednáška zamestnanca spoločnosti zaznamenaná cez kameru na notebooku…

EVENT VIDEO | Formula 1

Veľká cena Slovenska pretekov automobilov na okruhu SlovakiaRing priniesla niekoľko skvelých ťahákov. Medzi nimi po prvýkrát na slovenskom okruhu aj originálny monopost Formuly 1! Fanúšikovia motoristického športu si vychutnali monopost ToroRossoSTR1 rakúskeho tímu Top Speed s motorom Cosworth V10 z roku 2006, s ktorým jazdili piloti Vitantonio Liuzzi (pretekal aj u nás) a Scott Speed….

La Pasarela „móda spája národy”

Nenechajte si ujsť príležitosť nahliadnuť do čara mexického sveta, pripomenúť si krásu našej ľudovej tvorby a odniesť si zaručené módne inšpirácie! Podujatie La Pasarela „móda spája národy”, ktorého sme sa stali spoluorganizátorom sa uskutočnilo v hotely BONBÓN**** Bratislava. Celým večerom vás sprevádzal moderátor Martin Nikodým. Atmosféru Mexika priniesol na podujatie náš spoluorganizátor Honorárny konzulát Spojených štátov mexických. Podujatie bolo výsledkom medzinárodnej…