AUDIO-VIDEO TECHNOLÓGIE | +421 948 477 000 | marketing@3Dproduction.sk

SAMSUNG FLIP | Digitálny FlipChart

Samsung FLIP | FlipChart

NOVÝ SAMSUNG FLIP | Digitálny FlipChart ako ho ešte nepoznáte!

Interaktívny digitálny flipchart pre tvorcov iniciatívnych myšlienok.


KRESLITE A PÍŠTE INŠPIRATÍVNE

Vychutnajte si prirodzený a plynulý spôsob písania a kreslenia spolu s výhodami digitálneho displeja. K tomu, aby ste písali ľubovoľne široko, rôznofarebne a s rôznymi štýlmi nepotrebujete dotykové pero. Vytvárať inšpiratívne prezentácie môžete skoro s čímkoľvek.


ZDIEĽAJTE SVOJU PREZENTÁCIU

Dotykový displej Samsung Flip umožňuje vďaka veľkému množstvu konektivity jednoducho zapojiť viac užívateľov. Vy i vaši spolupracovníci môžu kedykoľvek upravovať a tvoriť rozmanitý obsah v tej najvyššej kvalite.


INTUITÍVNE OVLÁDANIE

Užívateľské rozhranie obrazovky Samsung Flip bolo navrhnuté pre jednoduchú navigáciu a rýchly prístup ku všetkým dôležitým funkciám.  Ovládacie prvky i jednoduché prehliadanie vytvorených dokumentov máte vždy na dosah. Náhľad obsahu i možnosti rýchlej modifikácie pred zverejnením prezentácie sú samozrejmosťou.

Samsung FLIP | FlipChart

 

OCHRÁNI VAŠU ORIGINALITU

Samsung Flip umožňuje uzamknúť vaše prezentácie pred zrakom nepovolaných osôb. Obrazovka Flip je vybavená spoľahlivým zabezpečením, ktoré umožní užívateľom nastaviť individuálne heslo pre prístup k vybraným projektom.


NENECHAJTE SA OBMEDZOVAŤ

Samsung Flip podporuje rôznorodé riešenia pre jednoduché zdieľanie a úpravu obsahu. Dosiahnete efektívnejšiu spoluprácu po prepojení s ďalšími zariadeniami. Využite napríklad svoj mobil a spojte sa s displejom Flip bezdrôtovo alebo aj pomocou kábla.


OKAMŽITÁ SYNCHRONIZÁCIA

Synchronizujte svoje mobilné zariadenie so Samsung Flip prostredníctvom funkcie Touch Out Control. Zmena na displeji sa v reálnom čase odrazí i na ďalších zariadeniach a naopak. Výsledkom je efektívnejší a dynamickejší spôsob práce, modifikácie a pozerania obsahu.

Samsung FLIP | FlipChart

PREDSTAVTE SVOJE PROJEKTY

Upravte si Samsung Flip do požadovanej polohy. Displej je na ergonomickom a nastaviteľnom stojane, takže umožňuje prezentovať nápady v horizontálnej aj vertikálnej polohe.


ULOŽTE SI POZNÁMKY

Rozlúčte sa s nepraktickým fotením poznámok. Samsung Flip vás tejto nepríjemnej činnosti zbaví. Ponúka vám možnosť jednoduchého uloženia vašich zaznamenaných myšlienok a následne ich zdieľať podľa potreby.


VYUŽITE DOTYKOVÚ KOMUNIKÁCIU

Presne, spoľahlivo a hlavne bez zbytočného čakania zaznamená každý váš dotyk v reálnom čase. Zoznámte sa s technológiou InGlass, vďaka ktorej Samsung Flip môžete využívať na vysokej úrovni užívateľského komfortu.

Samsung FLIP | FlipChart

SPOJENIE ŠTÝLU A KOMFORTU

Elegantný, svetlo šedý vzhľad predurčuje Samsung Flip ako ideálny doplnok každého moderného pracoviska. Displej má ergonomický dizajn s možnosťou naklonenia o 4,5 stupňa. Tiež je vybavený púzdrom na pero a odkladacou  poličkou. Flip je pripravený vám poskytnúť moderný spôsob prezentovania myšlienok i praktické pomôcky pre každodennú prácu.


PRE PREZENTÁCIU NAOZAJ KDEKOĽVEK

Vaša spoločnosť nemusí mať vlastnú zasadaciu miestnosť, a i napriek tomu môžete využívať Samsung Flip pre profesionálne prezentácie. Displej je možné nasadiť na praktický pohyblivý stojan, ktorý premiestnite podľa aktuálnej požiadavky tam, kde potrebujete.


VYSOKÁ VIZUÁLNA KVALITA

Akýkoľvek vizuálny obsah zobrazuje v Ultra HD rozlíšení, takže svoju prácu budete prezentovať v kvalite, ktorú si zaslúžite.

Samsung FLIP | FlipChart

SVOJE NÁPADY VŽDY NA DOSAH

O svoj obsah nemusíte mať obavy. Operačný systém Tizen sa postará o jednoduchú interakciu s centralizovaným úložiskom, v ktorom budú vaše vytvorené prezentácie bezpečne uložené.


TVORTE BEZ OBMEDZENIA

Zdĺhavé štartovanie vás nečaká. Samsung Flip vám je okamžite k službám. Je vybavený inteligentným senzorom, ktorý displej aktivuje napríklad pri priblížení sa k obrazovke. Nadviazanie na prerušenú prezentáciu alebo začať novú prezentáciu je otázkou okamihu.

 

Samsung FLIP | FlipChart

 

V prípade záujmu o kúpu nás neváhajte kontaktovať na stránke KONTAKT.